Kim jestem

Start / Début Up / Retour

 

Jak powiększyć fotografię czy rysunek? Kliknij tutaj

Nazywam się Krzysztof Serdakowski; jestem Polakiem urodzonym w 1937-mym roku w Równem na Wołyniu i wychowanym oraz wykształconym w Polsce, którą opuściłem w 1967-mym roku już jako ojciec rodziny. Od 1974-tego roku mieszkam na stałe w Kanadzie i obecnie posiadam podwójne obywatelstwo: polskie i kanadyjskie. Jestem z zawodu inżynierem geodetą i przez prawie trzydzieści lat podróżowałem służbowo po całym świecie.

Będąc ciekawym z natury i pasjonując się fotografią i filmowaniem, nagromadziłem tysiące zdjęć i kilometry taśm filmowych i magnetycznych z różnych zakątków planety Ziemi, a w szczególności: z Afryki, Azji południowo-wschodniej, Ameryki północnej, Karaibów, no i oczywiście z wielu krajów Europy.

Moja kolekcja przeźroczy i negatywów przekracza dziesięć tysięcy, a wszystkie one zostały wykonane ekwipunkiem fotograficznym wysokiej jakości, głównie aparatami takimi jak: Exacta Varex z obiektywami Carl Zeiss, czy Canon A-1 z obiektywami serii FD. Do chwili obecnej przygotowałem dwadzieścia albumów fotograficznych opublikowanych na tych stronach internetowych.

Bardzo lubię również pisać i posiadam w dorobku wiele różnego gatunku tekstów, z których niektóre zostały również opublikowane w druku. Od lat zajmuję się również genealogią rodów z których pochodzę. Co ciekawsze moje teksty jak i znaleziska dotyczące moich korzeni znajdziecie Państwo na stronach: Próby literackie i Moje korzenie.

W celu stałego polepszania jakości tych stron internetowych, bardzo proszę wszystkich odwiedzających do napisania i przesłania mi uwag zawierających słowa krytyki, sugestie, czy też ... uznanie, jeśli na nie zasłużyłem. Dziękuję z góry i obiecuję odpowiedzieć na każdy list.

Podróże geodety    Początek strony    Powrót na gałąź Zygmunta

horizontal rule

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instrukcja

Aby powiększyć jakąkolwiek fotografię czy rysunek, kliknij wewnątrz obrazu. Aby wrócić do tego samego miejsca na stronie, kliknij przycisk Wstecz lub Back znajdujący się w lewym górnym rogu ekranu (browsera).

Powrót