Podróże geodety

Start / Début Albumy fotograficzne Próby literackie Rodzina i korzenie Kim jestem

Szósty rok na Internecie. Uzupełnienia wprowadzono dnia 2-go lutego 2009-go roku

Witam serdecznie wszystkich gości !

Ten 2009-my rok jest dla mnie rokiem jubileuszowym. 13-go marca 2009 mija czterdziesta rocznica od mojego pierwszego wyjazdu po za granicę Polski, na dwuletni kontrakt do Maroka, za pośrednictwem Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego Polservice. Tak zaczęła się moja wielka Przygoda wędrówek po Świecie, której to odzwierciedleniem są te strony internetowe.

Znajdują się więc Państwo na stronach poświęconych głównie moim podróżom i fotograficznym awanturom z nimi związanych. Starałem się pokazać odległe i często mało znane zakątki naszej planety Ziemi, widziane i opisane przez autora zdjęć, który, pracując jako geodeta na trudnych międzynarodowych Projektach inżynieryjnych, docierał często tam gdzie turystów się jeszcze nie spotykało. Mam nadzieję, że "wędrując" po moich stronach, spędzą Państwo czas nie tylko przyjemnie, ale również dowiedzą się czegoś nowego. Życzę przyjemnej "podróży"!

Poza albumami fotograficznymi, znajdą Państwo również strony poświęcone moim próbom literackim oraz historii rodów z których się wywodzę. Na stronie Kim jestem znajduje się kilka uwag autobiograficznych.

W celu stałego ulepszania zarówno zawartości jak i szaty graficznej tych stron, serdecznie proszę Szanownych Gości o pozytywną krytykę mojej pracy, przez napisanie kilku słów opiniujących zarówno to co się Państwu na moich stronach podobało, jak i znalezione błędy czy braki. Obiecuję odpowiedzieć szybko na każdy list. Dziękuję z góry!

Strona główna    Początek strony

horizontal rule